Dne 15. 12. 2025 vyrazil druhý stupeň do kina Retra. Na žáky zde čekal Tomáš Kubeš, odvážný dobrodruh a fotograf, který již procestoval kus světa a dostal se na místa, kam se mnozí možná nikdy nepodíváme.
Šesťáci a sedmáci pluli po Amazonce jihoamerickou džunglí, osmáci a deváťáci pro změnu navštívili několik zemí v Africe. 🌍 Tak kdo by měl odvahu vyrazit s panem Tomášem Kubešem na dobrodružnou výpravu? ☺️
